Eventdescription

«Розробка і проведення соціально-психологічних та бізнес тренінгів: теорія й практика»
Авторський курс Ірини Матійків

Чи хочете навчитися проводити власні тренінги так, щоб майбутні учасники прагнули потрапити до вас ще й ще, а замовники ставали постійними клієнтами? Тоді запрошуємо Вас на навчально-практичний курс «Розробка і проведення соціально-психологічних та бізнес тренінгів: теорія й практика» (на базі Львівського навчально-наукового центру професійної освіти НПУ імені М. П. Драгоманова)

Ви зможете: ознайомитися з теорією тренінгової діяльності; оволодіти дієвими методами, техніками, інструментами роботи тренера; здобути навички створювати тренінги та проводити їх професійно. Ви отримаєте унікальну систему конструювання власних тренінгів під реальні завдання замовника!

ЩО БУДЕ РЕЗУЛЬТАТОМ НАВЧАННЯ?
 Вже в перший місяць навчання Ви ознайомитеся з архітектурою тренінгу і оволодієте основними інструментами тренінгової роботи та почнете проводити окремі вправи з «живою аудиторією».
 Ви освоїте, спробуєте на практиці та візьмете в скарбничку досвіду сучасні і найефективніші техніки розробки та проведення тренінгів.
 Ви прокачаєте свої сфери життя, вдосконалите професійні та особистісні якості: системне тренерське мислення, творчість, спонтанність та імпровізацію, впевненість у собі, харизму, ораторські уміння, тайм-менеджмент та ін., будете наснажувати своїх клієнтів особистим прикладом.
 Ви зрозумієте, що створити тренінг достатньо легко за допомогою «Конструктора тренінгу» і чіткої системи складання тренінгової програми ніби з окремих кубиків. Продукт навчального курсу: розроблений і проведений Вами тренінг безпосередньо в процесі навчання.
 Після успішного проходження навчально-практичного курсу та виконання сертифікаційних умов програми Ви отримаєте сертифікат тренера соціально-психологічних і бізнес тренінгів, що підтверджуватиме Вашу компетентність, а також можливості проведення тренінгів на базі Львівського навчально-наукового центру та участі у супервізійних групах.

УМОВИ СЕРТИФІКАЦІЇ: участь у всіх модулях та тренерських студіях, виконання домашніх завдань у повному обсязі, розробка та оформлення «Авторського тренінгу» (тривалість 4 год.), участь у командному тренінгу з реальною аудиторією («Жива практика»), супервізія (зворотний зв’язок щодо якості проведення тренінгових вправ), захист сертифікаційної роботи.

Авторський курс проводиться досвідченими тренерами-практиками відповідно до сучасних міжнародних стандартів навчання дорослих з використанням новітньої інформації та авторських напрацювань.

ТРЕНЕРИ:

Ірина Матійків – кандидат психологічних наук, танцетерапевт, сертифікований тренер бізнес- та соціально-психологічних тренінгів, спеціаліст з метафоричних асоціативних карт (МАК), ведуча психологічних ігор, керівник тренінгового центру структурного підрозділу «Львівський навчально-науковий центр професійної освіти» НПУ імені М.П.Драгоманова.

Надія Медвідь – кандидат психологічних наук, викладач кафедри педагогіки і соціального управління Національного університету «Львівська політехніка», сертифікований тренер, консультант у методі «Позитивна психотерапія», спеціаліст з метафоричних асоціативних карт (МАК), ведуча трансформаційних психологічних ігор.

ПРОГРАМА КУРСУ

Модуль І. «Знаю, вмію, роблю та отримую!» Архітектура тренінгу та технології тренінгової роботи. Про структуру тренінгу, технології тренінгової роботи; ролі, функції та компетенції тренера, організацію тренінгового простору. Що потрібно знати й вміти тренеру, аби перетворити навчання учасників тренінгу в захоплюючу подорож з результатом, який перевищує їхні сподівання? Практикум застосування тренінгових вправ.

Модуль ІІ. «Бачу ціль… Створення авторського тренінгу». Авторський тренінг: розробка та підготовка до проведення. На цьому модулі ви отримаєте ефективні інструменти для розробки власного тренінгу, а також рекомендації щодо оформлення анотації, програми тренінгу, роздатків та розроблення презентації. Створення тренінгу стане для Вас грою в конструктор з повним розумінням того, що і як в ньому працює і які процеси запускає. Також навчитеся використовувати потенціал коучингових технологій, метафоричних карт, ментальних карт для розробки власних тренінгів та самовдосконалення. Практикум розробки і оформлення власного тренінгу.

Модуль ІІІ. «Є контакт…». Основи спілкування і управління групою. Шукатимемо відповіді на важливі запитання: «Як створити «простір радості», завоювати довіру аудиторії?», «Які існують техніки налагодження і підтримки контакту: тренер – учасник, тренер – група, учасник – учасник?», «Як надавати зворотний зв'язок високої якості?», «Складні та конфліктні ситуації: як їх уникнути або вміло вирішити?» та ін. Відпрацювання навичок в рольових іграх.

Модуль ІV. «Я – є…». Тренер: особистість, харизма та індивідуальний стиль. Цей модуль присвячений особистісному зростанню тренера. Адже особистість тренера, його харизма є інструментом роботи на тренінгу. Емоційний інтелект, ораторська майстерність, «магнетизм», впевненість тренера, його руховий репертуар, енергія, підтримка ресурсного стану та ін. Управління собою: практикум.

ДАТА, ЧАС, ЛОКАЦІЯ:
Навчально-практичні модулі: 31 січня–01 лютого, 21–22 лютого, 13–14 березня, 03–04 квітня. Формат: п’ятниця (16.00 – 20.00), субота (11.00 – 18.00).
Тренерські студії: 08 лютого, 29 лютого, 21 березня, 11 квітня. Формат: субота (11.00 – 15.00).
Підготовка до командного тренінгу: 05 травня (11.00 – 16.00)
Сертифікація: 06 травня (11.00 – 18.00)

Місце навчання: м. Львів, вул. Кривоноса, 10, Львівський навчально-науковий центр професійної освіти.

ВАРТІСТЬ ТА УМОВИ ОПЛАТИ:
Варіанти оплати: помодульна або за весь курс. При оплаті за весь курс отримуєте подарунок – «психологічний інструментарій тренера» на вибір – колода з психологічними техніками «Управляю собою», колода МАК «Танець життя» або колода «Арифметика емоцій».
Повна вартість навчально-практичного курсу з сертифікацією (навчально-практичні модулі, тренерські студії, роздаткові матеріали та кава-брейк, супровід в процесі розробки авторського тренінгу, підготовка та участь у командному тренінгу як «жива практика», супервізія тренерської роботи, сертифікація)

show full info show less info

Who's going?

All visitors
From Lviv
Friends
Friends(?)
To see your friends at the event, log in via facebook

Mymeetings

Download the 2Event mobile app

For organizers and visitors of the events:
 • All events and tickets online
 • List of all visitors
 • Dating and appointments
 • Search fellows, travelers and roommates
Share event

Or send an invitation to your friends.

Send invitation
Location
Appointment
Meeting place:
 • Tables
 • Tables
 • Tables
 • Tables
 • Tables
 • Tables
 • Tables
Date:
Date:
Comment:

Subscribe for actions and announcements

City of interest

 • Lviv
 • Kharkiv
 • Dnipro
 • Odesa
 • Kyiv
 • Lviv
 • Kharkiv
 • Dnipro
 • Odesa
 • Kyiv

Categories

Chat
Aleksandra Mironova
Odessa
online
Aleksandra
22:16
Hey. Do you want to go with me to the speech of Architects?
Aleksandra
22:17
Hey. Yes of course. This is my favorite band. just tell me a little about yourself first
Aleksandra
22:18
ok)) give me a minute...
Aleksandra is typing . . .
У вас вже є квиток на цю подію?

Перед тим як створити план поїздки та переглядати доступний транспорт, будь ласка, придбайте квиток на подію

Я буду на цій події Купити квиток
Login
or
New user? Register
Register
or
Read
If you already have account on 2Event - please login. Login
Reset password
Future feature
This feature will appear in the near future.
Back to home
Вітаємо
Ви успішно підписались на анонси та знижки від 2event. Приєднуйтесь до нас і в соц. мережах
Error
Wrong email
Back to home
Select city
Select country
Add to Gallery